درباره نت‌استارت

نت‌استارت:

نت‌استارت مجله آنلاین آموزشی، اطلاع‌رسانی، تحلیلی است درباره سایت‌ها و ابزارهای تحت‌وب است که خدمات آنها می‌تواند موجب درآمدزایی یا توسعه کسب‌وکار از طریق اینترنت شود. ارائه محتوای آموزشی، معرفی و اطلاع‌رسانی بسترهای کسب‌وکار بر پایه کارآفرینی اینترنتی، اخبار و رویدادهای مرتبط از فعالیت‌های اصلی این رسانه تخصصی است. نت‌استارت  این منابع را  به شکلی جمع‌آوری، گروه‌بندی و معرفی می‌نماید که از نتایج آن بتوان در جهت راه‌اندازی کسب‌وکارهای جدید، توسعه ارائه راهکارهای درآمدزایی اینترنتی استفاده کرد. چشم‌انداز نت‌استارت تبدیل شدن به یک مرجع قابل استناد برای معرفی مهارت‌ها، ابزارها، و بسترهای قابل اطمینان درآمدزایی از اینترنت است.

تاریخچه و منبع درآمد نت‌استارت

نت‌استارت در ابتدا پروژه تحقیقات بازار یا امکان‌سنجی درباره یک ایده جمع‌سپاری بود که در زمستان ۱۳۹۲ آغاز شد و از ابتدا قرار نبود یک رسانه تخصصی در این حوزه باشد. با انتشار اولین مطالب، وبلاگ آن با استقبال کاربران روبرو شده و سمت‌وسویی گرفت که در حال حاضر شاهد آن هستید. منبع درآمد و تأمین هزینه‌های این سایت در حال حاضر از طریق مطالب بخش اشتراک ویژه  است. اگر چه این بخش  در حال حاضر قادر به تأمین همه هزینه‌‌های تحقیق، تأمین محتوا و توسعه این رسانه نیست، اما امیدوارم هستم در آینده و با خلق ارزش مضاعف و حمایت شما، این رسانه به استقلال و پایداری مالی برسد.

مدیر و نویسنده:

علی اصغر لطفی

 

من علـی اصغر لطفی هستم. ۳۹ ساله،  نویسنده  علاقه‌مند به پژوهش و فعالیت رسانه‌ای در حوزه تجارت‌الکترونیک با رویکرد کسب‌وکار و درآمدزایی از اینترنت. آنچه شما در نت‌استارت می‌خوانید حاصل تجربه‌ی مستقیم من نیست، بلکه خلاصه‌ای است از مطالعه و تحقیق کسب‌وکارهای اینترنتی، منابع کتابخانه‌ای و نظرات کاربرانی است که تجربیات ارزشمند خود را با نت‌استارت به اشتراک می‌گذارند. من تنها روایتگری هستم که چون شما تلاش می‌کند آموخته‌های خود را با هدف درآمد از اینترنت به کار بگیرد. جمع‌بندی، سازمان‌‌دهی و ارائه آنچه در نت‌استارت پیش روی شماست نتیجه همین تلاش است.

فعالیت کاری من با هنرهای تجسمی آغاز شد، با برنامه‌‌نویسی و تولید نرم‌‌‌افزارهای چندرسانه‌‌ای تحت ویندوز ادامه پیدا کرد و در حال حاضر متمرکز به دیجیتال مارکتینگ است. تحصیلات خود را تا مقطع کارادانی رشته گرافیک ادامه دادم و تولید محتوا برای مجله آنلاین نت‌‌استارت بخش مهمی از روزانه‌های من است. من در اصفهان زندگی می‌کنم، اگر شما هم در این شهر زیبا هستید می‌توانیم به صرف یک چای‌‌ گزپهلو با هم بیشتر آشنا شده و کمی گپ بزنیم. همچنین اگر شما هم یکی از علاقه‌‌مندان به کسب‌‌وکار و درآمد اینترنتی هستید می‌‌توانم در تمام مراحل راه‌‌اندازی یک کسب‌و‌کار (ایده‌پردازی، نمونه‌سازی، اجرا و پیاده‌سازی) تجربه‌‌ها و اطلاعات ارزشمندی را در اختیارتان قرار دهم.

 

نت استارت © 2013 / بازنشر و اقتباس از محتوای نت‌استارت در هر رسانه و به هر روش ممنوع است، هرگونه کپی‌برداری پیگرد قانونی دارد.