قوانین سایت

مرام‌نامه نت‌استارت

حق تکثیر و بازنشر:

بازنشر و کپی محتوای نت‌استارت در هر نوع رسانه‌ اعم از آنلاین، آفلاین، چاپی، نرم‌افزای، تلوزیونی یا هر بستر انتشار حتی با ذکر منبع، غیر مجاز و مشروط به أخذ مجوز کتبی از طرف مدیر سایت است.  نت‌استارت به استناد ماده ۷۴۰ قانون جرائم رایانه‌ای و قانون حمایت از حقوق مولفان و مصنفان  موارد تخلف را مورد پیگرد قرار داده و از توان رسانه ای خود برای انتشار مشخصات حقیقی کپی کنندگان محتوا بهره خواهد برد.

سلب مسئولیت:

  • نت‌استارت صرفا یک رسانه برخط و پایگاه تحلیلی و آموزشی است، معرفی یک سامانه، ابزار یا شخص به منزله ایجاد مسئولیت برای نت‌استارت  نیست. لطفا قبل از شروع همکاری با هر  سامانه، شخص یا مجموعه معرفی شده، نسبت به مجوزها و صحت  عملکرد آن بررسی لازم را انجام داده و تحقیق کنید.  نت‌استارت مسؤلیتی در قبال نحوه ارائه خدمات و پشتیبانی سامانه‌های معرفی شده ندارد.
  • نت‌استارت موظف به حفاظت از ایده‌ها و رعایت قوانین کسب‌وکارهای معرفی شده می‌باشد و از انتشار آنچه که این امر را نقض کند خوداری خواهد کرد. ایده‌های مطرح شده در نت‌استارت در مالکیت هیچ‌کس نیست و هرگونه تشابه اسمی یا موضوعی با کسب‌وکار یا سامانه دیگر، کاملا تصادفی است.
  • نت‌استارت یک سایت هرمی، شبکه‌ای یا عضوگیری، کلیکی، سرمایه‌گذاری یا صرفا تبلیغاتی نیست. تبلیغات در نت‌استارت با هدف تأمین هزینه‌های سایت و توسعه کسب‌وکارهای معرفی شده انجام شده و نت‌استارت در مورد استعلام، کیفیت و جزئیات ارائه خدمات در سامانه‌های معرفی شده مسؤلیتی ندارد.
  • نت‌استارت خود را ملزم می‌داند آنچه منتشر می‌کند موازی قوانین جاری کشور و دستگاههای ذی‌صلاح باشد و هیچگاه وارد بسترهای کاذب درآمدزایی و کسب‌وکارهای شبه‌دار اینترنتی نشود. در صورتی‌که خبر یا مطلبی از یک وب‌سایت یا کسب‌وکار در نت‌استارت منتشر شود و آن مجموعه با این امر مخالفتی داشته باشد، نت‌استارت موظف به حذف آن است. در صورت حذف یک مطلب به درخواست مدیر سامانه مذکور، امکان نمایش مجدد  وجود ندارد.

درج و انتشار نظرات (Comment):

به دلیل عدم امکان بررسی تک‌تک پیوندها و جلوگیری از تبلیغ بسترهای غیرقانونی، درج پیوند و شماره تماس در بخش نظرات ممنوع و نت‌استارت مجاز به حذف یا ویرایش نظر مربوطه است. نت‌استارت انتقادات غیرمستند، غیرموجه، دور از ادبیات مناسبت و همچنین نظرات ساختگی را تأیید نکرده و در قبال پشتیانی، ارجاع یا پاسخگویی به نظرات کاربران در مورد سایت یا برنامه معرفی شده، مسئولیتی ندارد.معرفی صفحات شبکه‌های اجتماعی، گروه، کانال و هر بستر غیرمستقل ممنوع و نظر حاوی اطلاعات آن نیز تأیید و منتشر نخواهد شد.

اشتراک ویژه حامیان نت‌استارت :

 کاربران حامی نت‌استارت پس از عضویت  می‌توانند کاربری خود را به اشتراک ویژه ارتقاء دهند و به محتوای بخش اشتراک ویژه دسترسی کامل داشته باشند.

شرایط درج آگهی و تبلیغات

شرایط تبلیغات:

تبلیغات در نت‌استارت صرفا برای سامانه‌هایی امکان‌پذیر است که فعالیت آن‌ها موازی محتوا و خدمات نت‌استارت باشد. (بسترهای درآمدزایی آنلاین، توسعه کسب‌وکار، اشتغال، ابزارها، آموزش و رویدادهای مرتبط).

عدم پذیرش معرفی:

سامانه‌هایی که نمایش دهنده تبلیغات پاپ‌آپ (PopUp) هستند در نت‌استارت معرفی نخواهند شد و در صورت مشاهده یا گزارش کاربران پس از معرفی، نت‌استارت مجاز به حذف آگهی است. هم‌چنین امکان معرفی و ثبت آگهی سامانه‌های هرمی، شبکه‌ای و زیرمجموعه‌گیری اعم از دارای مجوز یا بدون مجوز و تحت هر نام و عنوان (بازایابی چند لایه و غیره) در نت‌استارت وجود ندارد. در صورتی‌که بازاریابی هرمی و زیرمجموعه‌گیری بخشی از فعالیت شماست از معرفی آن بخش در رپرتاژآگهی معذوریم.

شرایط حذف پست:

تمام پست‌های معرفی در نت‌استارت دائمی است و حذف پست معرفی به این دلایل خواهد بود: ۱- درخواست حذف از طرف مدیر سایت یا سامانه‌ی سفارش دهنده ۲- سایت یا برنامه مذبور به مدت طولانی از دسترس خارج شود ۳- کاربری یا محتوای سایت معرفی شده در جهت خلاف قوانین جاری کشور، مصادیق مجرمانه، جرائم رایانه‌ای یا روش‌های کاذب درآمدزایی مانند بازاریابی هرمی تغییر کند ۴- فیلتر شدن سایت  ۵ – نمایش تبلیغات پاپ‌آپ (PopUp) در سامانه معرفی شده. 6- دستور مقامات ذی‌صلاح کشوری، ستاد ساماندهی وزارت ارشاد و  کارگروه مصادیق محتوای مجرمانه.

 شرایط بازنشر آگهی‌ها:

حجم قابل توجهی از محتوای نت‌استارت معرفی و نقدوبررسی سامانه‌های کسب‌وکار در اینترنت است، بازنشر مجدد (کپی متن) پست‌های معرفی و رپرتاژها در سایر رسانه‌ها باعث سئو منفی نت‌استارت خواهد شد. به همین دلیل کپی و بازنشر پست‌های معرفی و رپرتاژها در هر نوع رسانه‌ اینترنتی اعم از وب، برنامه تلفن همراه، شبکه اجتماعی و.. مجاز نیست. پیشنهاد می‌کنیم با اشتراک‌گذاری به معرفی بیشتر و بهتر کسب‌وکارتان کمک کنید.

کلیدواژه ها و پیوندها: 

انتخاب کلیدواژه‌ها و تعداد پیوندها، نامحدود اما بر اساس سطح خدمات و امکانات وب‌سایت یا برنامه شما خواهد بود و نت‌استارت از هر گونه اغراق یا پذیریش الزام در این مورد خودداری خواهد کرد. بین کلیدواژه‌ها و پیوندها با متن معرفی باید ارتباط مفهومی معنادار وجود داشته باشد. اگر هدف شما از سفارش معرفی، صرفا موارد فوق و نه معرفی خدمات و مزیت‌های کسب‌وکارتان است، شاید نت‌استارت گزینه مناسبی برای این امر نباشد.

درج عبارت «رپرتاژ آگهی»

پستهای معرفی برنامه و سایت‌هایی که خدمات و  فعالیت آنها دقیقا موازی محتوای دسته‌بندی نت‌استارت نباشد در دسته رپرتاژآگهی‌ها و با درج عبارت «رپرتاژ آگهی» در ابتدای عنوان مطلب منتشر می‌شود.

اشتراک‌گذاری در شبکه‌های اجتماعی:

تمام پست‌های نت‌استارت در صفحه نت‌استارت شبکه اجتماعی تخصصی لینکداین اطلاع‌رسانی خواهد شد. نت‌استارت به غیر از لینکداین در حال حاضر دارای هیچ کانال تلگرام و صفحه دیگری در شبکه‌های اجتماعی نیست.

نمایش بنر و همکاری مشترک:

در نت‌استارت هیچ نوع بنر تبلیغاتی یا پیوند مجزا برای تبلیغات نمایش داده نمی‌شود و امکان تبادل لینک، بنر، رپرتاژ یا تبلیغات با سایر رسانه‌ها وجود ندارد.

مهم: 

نت‌استارت در ویرایش محتوای ارسالی جهت آگهی، پذیرش یا رد هرگونه درخواست معرفی آزاد است و ثبت سفارش به‌منزله پذیرش همه شرایط ذکر شده است.

نت استارت © 2013 / بازنشر و اقتباس از محتوای نت‌استارت در هر رسانه و به هر روش ممنوع است، هرگونه کپی‌برداری پیگرد قانونی دارد.